Přeskočit na obsah

Zde se můžete podívat na akce, které jsme již uspořádali.

CALL OF SOUTH - BOSNA A HERCEGOVINA 2022

Po dvou dlouhých letech čekání nám okolnosti dovolily uspořádat orientační rallye v Bosně a Hercegovině. Na toto dobrodružství jsme se s celkem 15 posádkami vypravili v termínu 2. 7. – 10.7. 2022.

V bivaku na náhorní plošině u Šatorského jezera jsme se scházeli mezi etapami, které byli celkem tři. V první etapě se většina posádek seznámila s itineráři a skrze NP Una a další krásy Bosny začala objevovat tuto úžasnou zemi.

Po volném dni, kdy někteří opravovali a jiné výletničili po svém, nastala složitější jednodenní etapa, jejímž vrcholem (pun intended) byl výjezd na nejvyšší horu západní Bosny – Veliku Klekovaču…

CALL OF SOUTH ČESKO 2021

Orientační rallye po Pošumaví se uskutečnila 3. 7. – 6.7. 2021. Její hlavní náplní byly dvě celodenní etapy s úkoly, na kterých se posádky snažili po individuálně naplánované trase najet co nejméně kilometrů při splnění všech zadaných úkolů. Doplňkovým a zároveň seznamovacím programem byly sobotní bodované soutěže a každovečerní táboráky.

Autotábor 2020

CoS Autotábor se uskutečnil 5. 7. 2020 v Jeseníkách a sestával se především ze setinové rallye dle šipkového itineráře. Před startem tzv. setinovky jsme však připravili tři záludné bodované disciplíny (slalom, výměnu kola na čas a jízdu zručnosti), na kterých jsme prověřili připravenost účastníků.