Přeskočit na obsah

Přihláška

LITE

Rumunský standard.

4972,- Kč

za auto

BASE

Zajištěna účast na setinové rallye.

6972,- Kč

za auto

PLUS

Vše, co dokážeme nabídnout.

7972,- Kč

za auto

ZVOLTE SI MÍRU ORGANIZACE

Pokud jste se rozhodli užít si s námi Bosnu tak, jak ji žádná cestovka nenabízí, máte na výběr ze tří skvělých balíčků, vytvořených individuálně pro různé typy cestovatelů. 

Pokud máte zájem o zcela free zážitek, zvolte verzi Lite. V ceně je zahrnut “rumunský standard”, tudíž hromada nálepek, souřadnice startu a cíle výpravy a pár GPS souřadnic zajímavých míst. Kudy, jak dlouho a s kým je jen na vás. Můžete si třeba dojet i k těm pár kilometrům moře co Bosna nabízí, nebo nemusíte. Tato varianta je prostě free a zážitek z ní si odnesete hlavně dle vašich schopností a toho, na co máte chuť.

Chcete-li zažít tu pravou Bosnu a atmosféru orientačních závodů? zvolte variantu Base. Účastníci této varianty budou mít cestu rozdělenou na etapy. Ty budou celkem tři, dvě dvoudenní a jedna jednodenní, která bude pořádně náročná. Výhodou této verze je kromě účasti na setinové rallye bezesporu to, že se v cíli každé z etap potkáme se všemi posádkami, které se budou také účastnit právě setinové rallye. 

Pro fajnšmekry je tu varianta Plus. Dobře, nepostaráme se o vás tak, jako na dovolené All Inclusive, to by pak totiž nebyla žádná zábava. Každopádně pokud si tuto variantu zvolíte, získáte nemalý počet výhod – místní datovou SIM kartu, tipy na výlety ve volných dnech a merch Call of South. 

KE STAŽENÍ

ARCHIV